×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

У Вишгородській ЦРЛ відремонтували приймальне відділення

Квітень, 13 / 2021


У Вишгородській центральній районній лікарні модернізували приймальне відділення. Капітальний ремонт проходив у рамках президентської програми «Велике будівництво». Загальна вартість проєкту склала 6,5 млн грн.

Про це зазначив сьогодні, 12 квітня, очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Ми продовжуємо розвивати медичну інфраструктуру Київщини. Активно почали це робити ще в минулому році. І вже зараз маємо сім оновлених приймальних відділень в опорних лікарнях. Серед них – і Вишгородська ЦРЛ. Щодо планів на 2021 рік – завершення робіт ще на п’яти об’єктах. Паралельно будемо вдосконалювати освітню інфраструктуру нашої області, будувати нові спортивні локації та розвивати дорожню галузь. Завдяки цьому ми розвиваємо Київщину комплексно на всіх ключових рівнях», – зазначив Василь Володін.

Він уточнив, що модернізація приймально-діагностичного відділення в опорному медзакладі Вишгородського району має низку переваг як і для лікарів, так і для пацієнтів. Зокрема нове обладнання дає змогу медикам своєчасно визначати діагнози, проводити хворим необхідні обстеження, а також оперативно здійснювати передопераційну підготовку.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА