×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

У Буртівській медамбулаторії Кагарлицької громади приступив до роботи новий сімейний лікар – Євген Руденко

Березень, 23 / 2021


17 березня до роботи у Буртівській медамбулаторії Кагарлицької громади приступив новий сімейний лікар – Євген Руденко.

Кагарлицький міський голова Олександр Панюта і директор Комунального некомерційного підприємства Кагарлицької міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Інна Карапіра представили персоналу нового працівника. А староста села Бурти Олександр Драган вручив лікареві подарунки: тонометр і настінний годинник у кабінет.

Сам лікар проживає у Кагарлику і один-два дні на тиждень працюватиме й у міській амбулаторії. У Буртах Євгену Руденку створено належні умови: комп’ютеризоване робоче місце, придбаний ще торік сільською радою кардіограф, а ще до послуг – легковий автомобіль із водієм.

Нині в амбулаторії села Бурти тривають ремонтні роботи. Адже заклад має відповідати вимогам Національної служби здоров’я України, зокрема приміщення має бути пристосованим для пацієнтів із обмеженими фізичними можливостями. Тому тут іще коштом сільського бюджету споруджено пандус, уже встановлено двері за відповідними стандартами. Також облаштовується згідно з потребами пацієнтів із обмеженими можливостями туалетна кімната (до речі, на облицювання її плиткою 10 000 грн виділило ТОВ «ВІКТОРІЯ-АГРО» (керівник – Володимир Сінченко).

Дбає про сільську медицину й влада територіальної громади: загалом на дофінансування первинки депутати міської ради своїм рішенням виділили кошти на суму 5,147 млн грн.

У структурі первинної ланки медицини Кагарлицької громади 14 фельдшерських пунктів, відділення невідкладної допомоги та 7 амбулаторій

Окрім того, на потреби Центру первинної медико-санітарної допомоги на сесії Кагарлицької міської ради в лютому 2021 року додатково виділено 112 500 грн.