×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

Обласна влада закликає мешканців Київщини приєднатися до вакцинації проти коронавірусу

Червень, 30 / 2021


З 5 червня в центрах масової вакцинації Київщини триває щеплення від COVID-19 всіх охочіх, які зареєструвались в додатку чи на сайті “Дії”.  Щеплення проводиться інактивованою вакциною CoronaVac.

Україна отримала вже 1 913 316 доз CoronaVac/Sinovac Biotech. Вже понад 550 тис. українців вакцинувались вакциною CoronaVac, яка запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

«На Київщині вакциною CoronaVac прищепилися вже 46 431 мешканець, з них 7700 отримали і другу дозу також. Якщо говорити про всі вакцини разом, то їх вже використано 166886. Я вітаю рішення людей захистити своє здоров‘я шляхом вакцинації. Це надійний та безпечний спосіб уникнути хвороби, чи принаймні її ускладненого перебігу. А також тих, хто ще не встиг прищепитися, закликаю доєднатися до вакцинальної кампанії і отримати імунітет проти коронавірусу», – зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Вакцина CoronaVac є двохдозною. Рекомендований інтервал між введеннями складає 28 днів. Технологія, яка використана в її виготовленні, розроблена кілька десятків років тому. Схоже працюють деякі вакцини проти поліомієліту та грипу.

Вона ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. Згідно з тимчасовими рекомендаціями Стратегічної консультативної групи експертів (SAGE​) від 24.05.2021, після щеплення двома дозами вакцина має ефективність 51% у запобіганні симптоматичних захворювань, на 100% запобігає тяжкому перебігу COVID-19 та госпіталізації. Проміжні дані досліджень в Індонезії та Туреччині, показали ефективність вакцини проти симптоматичних захворювань відповідно в 65,3% та 83,5%.

1 червня 2021 року вакцина схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Вакцину легко зберігати. Вона випускається в однодозних флаконах. Температура зберігання +2 – +8℃, препарат не вимагає особливих умов холодового ланцюга. Термін придатності – 24 місяці.

Про надійність виробника виробника:

  • Синовак Біотек/Sinovac Biotech – це китайська біофармацевтична компанія, яка вже 22 роки розробляє та виробляє вакцини, які захищають від інфекційних захворювань.
  • За час існування, компанія захистила мільйони людей. Щороку вони виробляють до 500 млн вакцин. Наприклад, проти ентеровірусу, універсального пандемічного грипу, японського енцефаліту і сказу в людей.
  • Саме компанія Sinovac розробила й вивела на ринок вакцини проти гепатиту А та В, вірусів грипу, паротиту. Вакцина проти гепатиту А є прекваліфікованою Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
  • Вакцини виробництва Sinovac схвалені в 34 країнах світу.