×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

КНП ВРР «Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги – історія успіху підприємства

Січень, 15 / 2021


Від дати свого створення, 03 січня 2013 року, підприємство КНП ВРР «Васильківський районний центр ПМСД» пережив вже 2 реорганізації, та це не завадило стати одним з найкращих державних медичних закладів в регіоні.

Васильківський центр ПМСД розташований в м. Васильків, але обслуговує територію всього Васильківського району, а це понад 95 000 населення. В складі центру 16 амбулаторій, більше 20-ти ФАПів. Так, що очікує центр ПМСД після укрупнення районів та реорганізації ми ще не знаємо. Але, знаємо, що за незалежним оцінюванням, посіли перше місце серед надавачів ПМД і отримали відзнаку «Лідер галузі 2020»

Медичний заклад надає первинну медичну допомогу кожному, хто цього потребує. В нашому колективі працює понад 50 сімейних лікарів, понад 80 медичних сестер, фельдшери, лаборанти, молодші медичні сестри та ін. Успішно проводиться кампанія по вакцинації населення від таких небезпечних хвороби, як кір, паротит, гепатит, поліомієліт та ін. згідно державного календарю вакцинації.

Під керівництвом Головного лікаря Ярослави Ігорівні Августинович, підприємство отримало низку різних нагод і відзнак. Так, у 2019 році Ярослава Ігорівна була номінантом на Всеукраїнську нагороду «Головний лікар року».  В 2020 році медичний заклад отримав відзнаку «Лідер галузі 2020» за перше місце в Україні в номінації «Надання медичної допомоги в первинній медицині» за підсумками Національного бізнес-рейтингу. Робота головного лікаря Ярослави Ігорівни Августинович була відзначена відзнакою «Керівник року»

Місія КНП ВРР «Васильківський РЦПМСД» – забезпечити людей якісними, надійними, доступними медичними послугами, зберігши при цьому здоров`я населення та лікарів», — зазначає головний лікар центру Ярослава Ігорівна Августинович. «З перших днів роботи у нас було правило — працювати на совість. Цінувати людей, які працюють з нами та пацієнтів, які звертаються до нас», — розповідає головний лікар.

З 2018 року ми розпочали процес втілення медичної реформи та активно почали покращувати матеріально-технічну базу Центру ПМСД. Так, ми капітально відремонтували Ксаверівську АЗПСМ, Плесецьку АЗПСМ, Великосолтанівську АЗПСМ. Збудували по програмі «Доступна медицина» нові Іванковичівська АЗПСМ та Калинівська АЗПСМ, продовжуємо будівництво Путрівської АЗПСМ. Втілили проекти модульних ФАПів – нові, сучасні, комфортні, енергоефективні приміщення для надання медичних послуг сільському населенню. Вся ця робота була зроблена завдяки співпраці з представниками керівників державних установ, зокрема Наталії Олександрівни Баласинович та Владислава Івановича Одинця та звісно, команді наших медичних працівників.

Заслуга всіх відзнак і нагород – це спільний результат кропіткої, щоденної роботи нашої злагодженої команди – нашого колективу. Ми єдиний, неподільний механізм, який вміє працювати в складних, умовах виконуючі поставлені завдання задля досягнення єдиної цілі – якісні і доступні медичні послуги кожному, хто цього потребує.