×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

Інформація про закупівлю кисневих концентраторів

Квітень, 13 / 2021


До уваги керівників закладів охорони здоров’я Київської області та/або фізичних осіб-підприємців, які одержали ліцензію на право провадження господарської діяльності з медичної практики, які уклали  як надавачі медичних послуг з Національною службою здоров’я України договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, які надають первинну медичну допомогу пацієнтам! 

На виконання до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2021 року «Питання фінансування у 2021 році закупівлі кисневих концентраторів» та з метою ефективного використання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі здоров’я між місцевими бюджетами, що спрямовуються на закупівлю кисневих концентраторів, департамент охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації запрошує заклади охорони здоров’я Київської області та/або фізичних осіб-підприємців, які одержали ліцензію на право провадження господарської діяльності з медичної практики, які уклали  як надавачі медичних послуг з Національною службою здоров’я України договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, які надають первинну медичну допомогу пацієнтам, подати до Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації заявку стосовно потреби у кисневих концентраторах. 

Звертаємо увагу на те, що умовою отримання кисневих концентраторів є укладання  договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з між надавачами медичних послуг,  які надають первинну медичну допомогу пацієнтам та Національною службою здоров’я України.

Заявки на отримання кисневих концентраторів приймаються до 14:00 16 квітня 2021 року. 

Місце прийому документів: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 45, Департамент охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, каб. 15 (відділ планування та моніторингу цільових програм та тендерних процедур). 

Телефон для довідок: (044) 484 15 69.

Адреса електронної пошти: kravchenko@gmail.com.