×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

Голова КОДА відкрив новозбудовану амбулаторію в Бучанському районі

Березень, 31 / 2021


30 березня голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін взяв участь в урочистому відкритті  амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в с. Мироцьке Бучанського району.

Очільник області оглянув новозбудований медзаклад разом з головою Бучанської райдержадміністрації Миколою Ляшенко, Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком, старостою с. Мироцьке Олександром Деревянським. Супроводжував гостей завідуючий амбулаторією Віктор Брунарський.

Медична установа урочисто
відкрила свої двері для відвідувачів

Медична установа, яка сьогодні урочисто відкрила свої двері для відвідувачів,  була збудована на замовлення Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА протягом 2020 року за кошти державного та місцевих бюджетів. Вартість проєкту становила 7,75 млн гривень. На сьогодні заклад забезпечено всім необхідним медичним обладнанням.

В ході робочого візиту Василь Володін ознайомився з роботою амбулаторії, оглянув робочий кабінет лікаря, оглядовий та маніпуляційний кабінети, кабінет щеплень та службове житло для лікаря. Він відзначив, що всі будівельні роботи виконані на відмінному рівні і зауважень до будівництва немає.

«Відкриття амбулаторії сімейної медицини у Мироцькому дає можливість підняти якість надання медичної допомоги в селі на більш високий рівень, що є надзвичайно важливим в ситуації, коли вся країна протистоїть пандемії коронавірусу. Для цього медзаклад забезпечений необхідним обладнанням та устаткуванням. Сподіваюся, що люди, отримавши умови для лікування та обстеження, не будуть запускати свої хвороби і таким чином їм не доведеться шукати допомоги десь далі, на вторинному рівні. Сучасна амбулаторія забезпечить новий формат надання медичних послуг в сільській місцевості – комфортний як для медичних працівників, так і для пацієнтів», – зазначив очільник Київщини.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.