×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

До 20:00 продовжили роботу центрів масової вакцинації на Київщині

Червень, 12 / 2021


У Броварах і Білій Церкві роботу центрів масової вакцинації продовжили до 20:00. Завдяки цьому більша кількість жителів регіону зможе отримати щеплення від коронавірусу.

Як працюють центри, сьогодні, 12 червня, особисто проінспектував очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

“Охочих багато. Станом на зараз у Броварах і Білій Церкві вакцинувалось більше тисячі людей. Прийняли рішення продовжити функціонування центрів до 20:00. За таким графіком вони працюватимуть і завтра. Сподіваюсь, що таким чином більшість жителів зможуть вакцинуватися”, – прокоментував Василь Володін.

Він також анонсував, що на наступних вихідних у регіоні планують відкриття нових центрів масової вакцинації. Де саме – визначать після аналізу результатів вакцинальної кампанії на території області.

Нагадаємо: сьогодні на Київщині паралельно відкрили одразу два центри масової вакцинації. Вони розташовуються у Броварах і Білій Церкві. Пацієнтам, які хочуть отримати щеплення, обов’язково потрібно мати з собою паспорт або ID-картку, ідентифікаційний код і за наявності декларацію з сімейним лікарем.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА