×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

Білоцерківська лікарня №2 отримала престижну нагороду Всеукраїнського рівня «Лідер галузі»

Грудень, 9 / 2020


Білоцерківська лікарня №2 отримала престижну нагороду Всеукраїнського рівня «Лідер галузі», яка присуджується лікувальним закладам за декількома категоріями. А на міжнародному форумі Eso Angels Awards інсультний блок другої лікарні отримав низку нагород, які засвідчують надзвичайно високий рівень та якість надання послуг. Про це повідомила пресслужба Білоцерківської міської ради у мережі Фейсбук.

Декілька місяців поспіль міська лікарня №2 знаходилася під пильним оком спостерігачів, які перевіряли різні сфери її життєдіяльності – починаючи від стану приміщень і закінчуючи документацією.Внаслідок перевірки лікарня отримала престижну нагороду Всеукраїнського рівня «Лідер галузі».

На міжнародному форумі у Відні Eso Angels Awards де відзначають лікарні які займаються інсультами, інсультний блок другої лікарні отримав низку високих нагород, які засвідчують дуже високу якість надання послуг.У Відні Україна була представлена в ряді 17 країн світу. З трьох представлених українських лікарень, саме білоцерківська здобула найбільше нагород.

Інсультний блок у Білій Церкві було створено німецькою благодійною організацією у співпраці з Білоцерківської міської радою. Наразі з міського бюджету закуповуються дороговартісні препарати, які, за умови завчасного звернення, дозволяють дуже швидко відновитися навіть тяжко хворим пацієнтам.