×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

14 «ковідних» лікарень Київщини отримали нові кисневі концентратори

Квітень, 7 / 2021


Для 14 госпітальних баз Київщини закупили 179 нових кисневих концентраторів на 7 млн. грн.Про це сьогодні, 6 квітня, зазначив очільник облдержадміністрації Василь Володін.

«Ми продовжуємо забезпечувати наші «ковідні» лікарні усім необхідним. І серед ключових пріоритетів залишається розширення кисневої мережі. Це зумовлено тим, що вірус стає щоразу агресивнішим. Через це все більше наших людей переносять хворобу у важкій формі і потребують кисневої підтримки. Саме тому ми на початку року закупили ще 179 нових концентраторів і в залежності від потреби розподілили їх між нашими госпітальними базами», – прокоментував Василь Володін.

Він уточнив, що по 30 концентраторів отримали Фастівська центральна районна лікарня та Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування.По 20 встановили в Ставищенській лікарні та Вишгородській центральній районній лікарні. По десять – у Бородянській центральній районній лікарні, Сквирській і Яготинській центральних міських лікарнях, а також Київській обласній клінічній лікарні.

Окрім цього, решту концентраторів розподілили між Київською обласною дитячою лікарнею, Київським обласним кардіологічним диспансером, Миронівською опорною багатопрофільною лікарнею, Славутицькою міською лікарнею, Макарівською центральною районною лікарнею і Богуславською центральною лікарнею.

Київська обласна державна адміністрація