×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

1 грудня – Міжнародний день невролога

Грудень, 1 / 2020


«Усі хвороби від нервів» – цей вираз має реальне підгрунтя, адже неврологічні захворювання є одними з найпоширеніших. На жаль, немає людини, яка б хоч раз у житті не скаржилась на м’язовий біль, запаморочення або безсоння.

Неврологія, це розділ медицини, який займається питаннями виникнення захворювань центральної і периферичної нервової системи людини, а також досліджує симптоматику, механізми розвитку та можливі способи діагностики, лікування або профілактики неврологічних захворювань.

З появою COVID-19 кількість людей з тривожними розладами, психозами та депресіями, значно зросла. Короновірус атакує не лише легені та дихальні шляхи, але також може спричинити тяжкі наслідки для нервової системи хворого.

Професія невропатолога дійсно гідна поваги, адже кожного дня лікарі рятують величезну кількість життів і зберігають плин людської життєдіяльності.

В це професійне свято невропатологів наша команда приєднується до численних привітань на адресу лікарів. Бажаємо сил, терпіння, професійного розвитку, та успіхів у медичній практиці. Зичимо міцного здоров`я, добра, особистого щастя, фінансового благополуччя, розвитку і любові! Нехай доля завжди усміхається! Дякуємо за Ваш професіоналізм!

Бережімо себе!