×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

Василь Володін проінспектував роботу медичної галузі Київщини

Червень, 25 / 2021


Очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін перевірив приймальні відділення Білоцерківської міської лікарні №2, а також Обухівської та Переяслав-Хмельницької центральних районних лікарень. Усі три модернізувались в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Інспектування об’єктів медичної сфери відбулось сьогодні, 24 червня, під час робочих поїздок Василя Володіна регіоном.

«Приймальне відділення – це перше, з чим знайомиться пацієнт, коли потрапляє до лікарні. Тож для мене принципово, щоб приймальні відділення Київщини мали гідні умови й були оснащені всією необхідною технікою. Завдяки «Великому будівництву» ми отримали можливість покращити умови роботи в низці медзакладів. Проте переконаний, що розвиток медичної сфери нашої області буде більш ефективним та якісним, якщо центральна, обласна, місцева влади, а також підрядні організації працюватимуть як єдиний механізм. Маємо підтримку Президента, тож тепер справа за виконанням якісної роботи на місцях», – зазначив Василь Володін.

За результатами інспектування очільник Київщини повідомив, що реконструкція приймального відділення в Переяславі знаходиться на фінальній стадії. Натомість в Обухові та Білій Церкві підрядники вже завершили всі роботи. Наразі на цих об’єктах залишилось довстановити й під’єднати ще частину необхідного обладнання.

Перебуваючи у Переяславі, Обухові та Білій Церкві, Василь Володін також поспілкувався з працівниками екстреної медичної допомоги.

Сьогодні на Київщині розподілено 42 сучасні автомобілі екстреної швидкої допомоги. Йдеться про 28 «швидких» класу «В» і 14 «швидких» класу «С». Перші оснащені електрокардіографами з функцією телеметрії та дефібриляторами. Другі додатково обладнані апаратами штучної вентиляції легень.

«Вітаю медиків нашої «екстренки». Тепер вони використовуватимуть у своїй роботі сучасні автомобілі, обладнані необхідною технікою. Це дуже важливо, адже їх завдання – не лише швидко доставити пацієнта до лікарні, а й надати людині якісну медичну допомогу прямо в дорозі. Переконаний, що завдяки новим транспортним засобам їх робота полегшиться й стане більш ефективною», – прокоментував Василь Володін.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА