×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

Київщина першою в Україні розпочала використання вакцини від Pfizer-BioNTech

Квітень, 19 / 2021


18 квітня на Київщині щеплення проти COVID-19 почали робити вакциною Сomirnaty від компанії Pfizer-BioNTech. Про це повідомляє пресслужба КОДА.Область отримала перші 1170 доз вакцини від Pfizer-BioNTech і її вже почали використовувати. Призначена вона насамперед для працівників і мешканців будинків для людей похилого віку. Туди, згідно визначеного графіку, виїжджатимуть мобільні бригади й проводитимуть щеплення, – йдеться у повідомленні.

Упродовж дня до вакцинальної кампанії долучилися два спеціалізованих заклади Київщини. Відтак щеплення отримали 78 працівників і 42 мешканця Бородянського психоневрологічного інтернату, після них – 84 працівника та 12 мешканців Білоцерківського психоневрологічного інтернату.

Однією з перших в регіоні щеплення вакциною від Pfizer-BioNTech отримала в.о. директора Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням Інна Іваненко.

Також паралельно в Київській області в рамках кампанії з імунізації застосовують вакцину CoronaVac. Вона призначена для щеплення маломобільних груп населення та їх опікунів, працівників освіти, які будуть залучені до проведення ЗНО, a тaкoж інших кaтeгopій, визнaчeних дopoжньoю кapтoю.