×

Адреса:
04053, м.Київ, Шевченківський район, вул.Січових Стрільців, буд. 45

Контактні телефони:
044 4841757
044 4820795

Час роботи:
пн-пт 8:00-17:00

Соціальні мережі
facebook.com

Будівництво “Центру життя” у Брисполі обговорили У КОДА

Березень, 29 / 2021


На базі Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування розглядають можливість створення «Центру життя».

Відповідний проєкт презентували керівники Бориспільської громади в Київській облдержадміністрації 25 березня.

У зустрічі взяли участь очільник Київщини Василь Володін, Бориспільський  міський голова Володимир Борисенко,  його заступник Сергій Лещенко, секретар Бориспільської міської ради Владислав Байчас,  в.о. голови Бориспільської РДА Руслан Дяченко, заступники голови КОДА Андрій Лісовик і Тетяна Щербак, а також представники профільних департаментів облдержадміністрації.

Як зазначили під час презентації, минулого року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» Бориспільську БЛІЛ капітально відремонтували.

Так, у медзакладі:

  • повністю оновили інфекційне відділення та лікувальний корпус;
    обладнали ендоскопічний кабінет та спеціальне приміщення для магніторезонансної томографії;
  • встановили нове лікувальне та діагностичне обладнання;
    у приймальному відділенні облаштували сучасні дитячий та дорослий блоки інтенсивної терапії для невідкладної допомоги.

Після закінчення всіх робіт лікарню передали на баланс міста. Єдине, що залишилось оновити в медичному комплексі, – це пологовий будинок.

На думку представників Бориспільської громади, пологовий корпус лікарні перебуває в аварійному стані і не придатний до подальшої експлуатації. Тож для виходу з проблемної ситуації вони пропонують створити на базі Бориспільської БЛІЛ новий медичний центр. До його складу увійдуть не лише пологовий будинок, а й терапевтичне, кардіологічне, гінекологічне відділення та відділення діалізу.

«Ми зробили дійсно масштабну роботу з відновлення лікарні. Люди отримали можливість лікуватися в сучасних умовах. І тепер обласна влада вітає рішення громади щодо будівництва нового центру та пологового будинку в його складі, ми готові сприяти у цьому питанні, щоб медичні послуги були максимально якісними та доступними для людей», – зазначив голова Київщини Василь Володін.

Наприкінці презентації учасники домовилися про подальшу взаємодію, наступним етапом якої має стати затвердження проєкту майбутнього медичного центру.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА